Шини Белшина

Фільтри
Белшина
По параметрам
Сезон

Немає відповідних параметрів.

Ціновий діапазон
Тип авто

Немає відповідних параметрів.

По авто
Підібрати

Товари з заданим набором фільтрів не знайдені. Щоб скинути фільтри, натисніть кнопку "Скинути" і спробуйте встановити інші параметри.

Потрібна допомога?Потрібна допомога?Потрібна допомога?
Потрібна допомога?
Останні відгуки наших клієнтів

Українські дороги обирають Белшина

Бренди, що працюють в країнах СНД, прекрасно знають, які покришки потрібні для місцевих дорожніх умов. Ось чому їх продукція завжди відрізняється чудовими їздовими характеристиками, надійністю, стійкістю до зносу і механічних пошкоджень. Один з кращих прикладів таких комплектуючих – Белшина, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доступні ціни і великий вибір моделей для всіх типів транспортних засобів.

З історії компанії

Шинний комбінат в білоруському Бобруйську почали будувати в 1965 році. Виробництво гуми Белшина незабаром було запущено, обсяги продукції, що випускається швидко росли. Також був відкритий блок механічного виробництва, який згодом став автономним заводом. На основному шинному заводі випускалася продукція для різних видів автотранспорту, а також проходили навчання молоді фахівці.

За час свого існування Белшина напрацювала велику науково-технічну базу, зробила масу відкриттів в області шинобудування. Саме тут вперше почали випускатися покришки для 27-тонного «БелАЗа». На базі заводу Белшина було запущено виробництво великогабаритних покришок. Сьогодні підприємство випускає надкрупногабаритну гуму Белшина для спеціалізованого важкого вантажного транспорту.

З початком 90-х Білоруський шинний комбінат Белшина був перетворений у Відкрите акціонерне товариство. Так з'явився відомий бренд, який випускає доступну і якісну гуму Белшина.

На даний момент завод в Білорусі є одним з найбільших підприємств з виробництва шин на території СНД. Купити шини Белшина можна більш, ніж в 300 типорозмірах. Компанія постійно працює над розширенням асортименту, пропонуючи споживачам продукцію, яка повністю відповідає міжнародним стандартам і відмінно справляється з місцевими дорожніми і кліматичними умовами.

Щоб вигідно купити Белшину в Україні, звертайтеся до послуг нашого інтернет-магазину. У нашому каталозі ви знайдете моделі для легкових, вантажних, важких вантажних автомобілів, а також спеціальної техніки.

На кожному етапі виробництва покришок Белшина проводиться доскональна перевірка. Такий пильний контроль дозволяє домогтися відмінних експлуатаційних показників і довговічності комплектуючих. При цьому ціни на гуму Белшина встановлені на низькому рівні, щоб зробити її доступною широкому колу споживачів.

Українські водії найчастіше вважають за краще брати саме білоруські покришки. Вони ідеально відповідають вимогам, які ставлять перед комплектуючими вітчизняні дороги і клімат. Взимку Белшина забезпечує високу прохідність і на крижаному накаті, і на глибокому пухкому снігу. Влітку показує високу стійкість до спеки, не пливе, зберігає керованість в різних швидкісних режимах. Найвигідніше купити гуму Белшина в інтернет-магазині. Ви зможете, не виходячи з дому, ознайомитися з асортиментом, отримати необхідну консультацію і зробити замовлення. Ми відправляємо товари з доставкою на будь-який зручний вам адресу.

Передові технології Belshina

Основними завданнями для себе виробник визначає грамотне проектування, технологічне виробництво і продаж за доступними цінами високоякісної продукції по всьому світу. Покришки Белшина широко відомі в країнах СНД, а також за його межами. З кожною новою лінійкою бренд удосконалює продукцію, враховує всі сучасні тенденції і вимоги ринку.

Позитивні відгуки про гумі Белшина обумовлені тим, що вона має високі експлуатаційні якості і доступну ціну. Заводи з виробництва оснащені новітнім обладнанням. При виготовленні шин Белшина використовуються і інновації. Так, саме на білоруському заводі вперше в Європі було запущено масове виробництво суцільнометалевих вантажних покришок.

При створенні гуми Белшина використовуються передові технології, протекторний малюнок розробляється із застосуванням інноваційних комп'ютерних програм. Результатом став унікальний запатентований малюнок, кожна частина якого продумана і опрацьована до дрібниць. Такий підхід дозволяє домогтися безкомпромісної стійкості і маневреності. Гума Белшина дає відчуття безпеки на мокрій, слизькій, сухій або покритій снігом дорозі.

Великий вибір сезонних шин Белшина

У каталозі компанії можна знайти покришки різної сезонності – літні, зимові та всесезонні.

Зимова гума Белшина володіє щільним ламельним малюнком. Завдяки йому шина легко проходить по сніжному накату або крижаній кірці. Масивні блоки протектора добре справляються з глибоким пухким снігом. Розвинена дренажна система, утворена глибокими каналами і мережею дрібних відвідних канавок, сприяє швидкому очищенню плями контакту від вологи, снігової каші і крижаного пилу. Зимова Белшина не схильна до пробуксовки і слешингу, зберігає курсову стійкість і маневреність навіть на екстремальних ділянках траси, швидко гальмує і розганяється.

Для створення літньої гуми Белшина використовується особливий компаунд, стійкий до спеки і перепадів температури під час опадів. Укріплені боковини витримують наїзди на перешкоди, запобігають деформації і зминання при швидкісному входженні в поворот. Серед ключових переваг Белшина відзначимо:

  • низьку стираність;
  • паливну економічність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • акустичний комфорт;
  • керованість в будь-яких дорожніх умовах;
  • знижений опір коченню;
  • екологічність.

Щоб уникнути ефекту аквапланування, протекторний малюнок літніх Белшина прорізаний масивними центральними каналами і діагональними канавками. Така дренажна система відповідає за миттєвий викид вологи з плями контакту.

Шини Белшина випускаються і для всесезонного використання. Вони добре справляються як із зимовою, так і з літньою трасою. Причому, продукція ідеально пристосована до використання у вітчизняних умовах. Адже Белшина враховує особливості клімату країн, куди експортується його продукт.

Технічні особливості

У виробництві Belshina використовуються передові технології, новітнє обладнання та інноваційні компаунди. Гума білоруського бренду отримала в своє розпорядження унікальну формулу гумової суміші, в яку увійшли силіка, адгезійні добавки та інші компоненти. Вони забезпечують хороше зчеплення і стійкість покришки на різних типах поверхонь.

Ще один плюс такого компаунда Белшина в тому, що покришки стійкі до пошкоджень і зносу. Експлуатаційний термін збільшений, що дозволяє заощадити кошти на покупці нового комплекту. Крім того, оптимізується витрата палива за рахунок зниженого опору коченню. Також скорочується викид шкідливих речовин в атмосферу, Що робить продукцію Белшина екологічною. Що стосується конструкції даних шин, вона оснащена стійкими до високих навантажень і деформації елементами.

Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення