Оберіть авто для вибору характеристик

Не всі дані введені.

Результат некоректний. Будь ласка перевірте введені дані.

Переведення розміру шин з метричного в дюймовий (Американський)
Приклад: LT235/75R16 = 30/9,5R16
/ R
Переведення розміру шин із дюймового в метричний (Європейський)
Приклад: 30/9.5R16 = LT240/75R16
Ширина задається через крапку (8.5; 9.5; 11.5 і т.д).
Американський розмір:
/ R
Європейський розмір:
/ R

Шинний калькулятор: як легко підібрати гуму для легкових та вантажних авто онлайн

Кожен, хто зіткнувся з необхідністю пошуку змінних коліс для свого транспортного засобу, розуміє, що це завдання потребує уважного та відповідального підходу. Наш інтернет-магазин зробив усе можливе, щоб спростити та полегшити процес пошуку шин та дисків для оснащення автомобіля конкретної марки та року випуску. Задійте шинний калькулятор, щоб заощадити свій час і звести до мінімуму ризик помилок.

Основні параметри та принципи підбору гуми

Тисячі шин, що знаходяться на складах та прилавках магазинів, відрізняються один від одного за цілим рядом властивостей. Це візуальні ознаки (дизайн, ширина та висота, діаметр), а також не настільки очевидні особливості внутрішньої конструкції (міцність каркасу, витривалість компаунду, реакція полімеру на високі та низькі температури).

Шинний калькулятор дозволяє легко та швидко знайти один або кілька варіантів оснащення різних типів транспорту. У нашому асортименті представлені покришки та диски для легкових та легковантажних автомобілів, позашляховиків, вантажівок та спецтехніки. Крім того, тут ви зможете знайти гуму на літній та зимовий сезони, а також універсальні всесезонні колеса.

Навіщо потрібний шинний калькулятор

Правильно підібраний типорозмір – це один із ключових факторів, від якого безпосередньо залежить ходимість всього транспортного засобу. Візуальний шинний калькулятор демонструє, як впливає зміна одного параметра на зовнішній вигляд моделі. Такі габарити як ширина і висота профілю, а також діаметр посадкового отвору визначають маневреність та керованість авто, швидкість реакції коліс на рухи керма та багато інших характеристик.

Усі оптимальні параметри шин та дисків вказані в посібнику з експлуатації, складеному автовиробником. Однак багато автолюбителів вважають за краще трохи змінити габарити коліс, щоб посилити окремі їздові властивості свого транспорту. Для цього призначений візуальний шинний калькулятор. Наприклад, збільшення ширини покришок допомагає розкрити потенціал потужного спортивного автомобіля, це ідеальні моделі для любителів швидкості та агресивної їзди. Однак існує й зворотний бік медалі – підвищення опору коченню, зростання витрат на пальне. Вузькі покришки часто рекомендують для зимового сезону, оскільки вони гарантують зниження паливних витрат, допомагають прокладати шлях снігом і долати замерзлу колію.

Важливо розуміти, що варіації із габаритами можливі лише в діапазоні, окресленому автовиробником. Ігнорування цього правила несприятливо позначиться на роботі авто, стані покришок та дисків, а в найгіршому випадку, спровокує аварійну ситуацію.

Головна функція шинного калькулятора полягає в тому, щоб показати, як змінюються пропорції покришок при зміні того чи іншого параметра. Ви легко знайдете кнопку для переходу на сторінку калькулятора, а завдяки зрозумілому інтерфейсу та інструкції зможете швидко підібрати гуму.

Як скористатися шинним калькулятором:

  • перший малюнок (ліворуч) має стати своєрідним еталоном. Заповніть графи біля нього параметрами, що максимально підходять для вашого автомобіля. Оптимальні значення ви знайдете в посібнику з використання транспорту або прямо на поверхні шин, які встановлені на колеса в даний момент;
  • другий малюнок (праворуч) покаже, як змінюватиметься зовнішній вигляд покришок при введенні нових характеристик;
  • наочне порівняння двох варіантів допоможе оцінити різницю і прийняти правильне рішення.

Зверніть увагу, що на цій сторінці розміщено зручний конвертер. Він дозволить вам ще швидше і простіше задіяти шинний калькулятор онлайн, тому що переведе показники із дюймової системи вимірювань у метричну. Якщо потрібна зворотна конвертація, програма надасть вам і таку послугу (наприклад, якщо ви є власником американського автомобіля).

Поспішаємо попередити вас про те, що диски зі зміненими параметрами не завжди легко монтуються на стандартну ступицю. У такому випадку вам знадобляться кільця для фіксації, вони допоможуть встановити нові комплектуючі з широким отвором на ступицю штатного діаметра. У зворотній ситуації (коли ступичний отвір менший за діаметр ступиці), слід відмовитися від спроб монтажу. Ні розсвердлювання отвору, ні сточування ступиці не забезпечить гідного рівня безпеки.

Візуальний шинний калькулятор містить ще один важливий компонент. Таблиці з детальною розгорнутою характеристикою всіх існуючих типорозмірів та варіантами їх змін.

Якщо вам потрібні додаткові інструкції, щоб правильно використовувати візуальний шинний калькулятор, зверніться до наших менеджерів.

Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення