Відгуки про інтернет-магазин Guma

М
Михайло Петров
08 квітня 2024
Рейтинг
5,0 star
Підбирав покришки на мотик. Дякую менеджеру Віталію, що допоміг. Тут досить непоганий асортимент, тому й складно було визначитись. Врешті купив Michelin City Grip. Сподобались за дизайном, і вартість більш-менш прийнятна. Ще придивляюсь до Bridgestone, більш агресивних. Такі б взяв на осінь. Попросив, щоб сповістили, якщо будуть знижки. Сказали, без проблем.
А
Андрій
28 березня 2024
Рейтинг
5,0 star
Заздалегідь не замовляв на сайті. Просто заїхав до точки самовивозу і вибрав з наявності. Вийшла ціна як в інтернеті, а оглянув товар як у офлайн-магазині. І вибрати, я вам скажу, було з чого. Представлені і преміум і бюджетні варіанти.
Д
Дмитрий Смирнов
22 березня 2024
Рейтинг
5,0 star
Покупал в Guma впервые, друг посоветовал. Не ожидал, что будет такой выбор и цены. Заказал Дебику, раньше тоже покупал ее на лето, но на этот раз она обошлась мне дешевле. Доставили уже через день. Оплатил на Новой почте, только когда все осмотрел. Всем рекомендую. Выгодно и удобно.
О
Олена
14 березня 2024
Рейтинг
5,0 star
Велика подяка менеджерам магазину, які проконсультували і допомогли обрати шини на моє авто. Сама в цьому зовсім не розуміюся, і для мене це було все складно і незрозуміло. Дякую! Ви круті!
Показати ще
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення