Рекомендуємо
Купити шини Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R
Купити гуму Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R
Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R, ціна
Автошини Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R
Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R

Шини Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R

Артикул
622-251416
  • Тип автомобіля: легковантажний
  • Сезон: зимова
19
GUMA.UA - офіційний представник групи Petlas Офіційний представник Petlas
Економія палива C C
Зчеплення на мокрій поверхні B B
Рівень шуму 72 dB 72 dB
Закінчується
  Туреччина
2025
Ширина:
225
Профіль:
65
Діаметр:
R16C
Тип Т/З:
легковантажний
Індекс навантаження:
110 - до 1060 кг, 112 - до 1120 кг
Індекс швидкості:
R - до 170 км/год
Працюємо з перевізниками
  • Нова Пошта
  • Делівері
Термін доставки 1-3 дні

Детальну інформацію про умови доставки дивіться на сторінці Доставка та оплата

Гарантія
Оплата
  • Картою онлайн
  • Покупка частинами від Монобанку
  • Сплачуйте частинами від ПУМБ
  • Розстрочка від ПриватБанку
  • Післяплатою при отриманні
  • Безготівково з ПДВ і без ПДВ
  • Готівкою на складі
Зверніть увагу
При покупці менше 4-х одиниць товару вартість може бути вище зазначеної. Бувають випадки, коли у нас немає можливості продати менше 4-х одиниць товару. У випадку якщо на складі, у потрібному місті, товару зараз немає - до його вартості додається вартість доставки.
Завод-виробник на свій розсуд може вносити зміни у товар, які не погіршують його властивостей.
Характеристики
Артикул
622-251416
Статус
Закінчується
Сезон
Країна виробництва
  Туреччина
Рік виробництва
2025
Маркування ЄС
Економія палива C C
Зчеплення на мокрій поверхні B B
Рівень шуму 72 dB 72 dB
Діаметр
Ширина
225
Профіль
65
Виробник
Модель
Індекс швидкості
R - до 170 км/год
Індекс навантаження
110 - до 1060 кг, 112 - до 1120 кг
Funtoma VanFun Winter
Funtoma VanFun Winter
225/65 R16C 110R C/LT
CC
BB
72 dB72 dB
ABC
Так
Детальніше про маркування шин ЄС
Відгуки 19
Написати відгук
Рейтинг
4,5star
V
Vova
12 січня 2026
Першу зиму їжджу, переважно по трасах з вантажем - шини відмінно тримають чистий, трохи засніжений асфальт і навіть невелику наледь. Сильна ожеледь - проблематично, є ковзання, особливо у поворотах. Співвідношення ціни і якості загалом хороше.
Переваги: Зчеплення на асфальті і снігу, ціна
Недоліки: Ковзання на ожеледі
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
4,0 star
В
Віталій
29 грудня 2025
Це досить витривала, чіпка і комфортна, нешумна гума. Добре балансується. На гладкому снігу іде плавно і чіпко, не закопується у каші. Але під час ожеледиці треба тримати кермо краще.
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
С
Степан
20 грудня 2025
Хорошая тяга на снегу, сцепление на асфальте. Иногда случается занос на скользких поворотах. Хорошо носятся и справляются с нагрузками. Медленно стираются и не боятся ям.
Переваги: Тяга на снегу, износ
Недоліки: Занос на скользких поворотах
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
4,0 star
М
Максим
18 грудня 2025
Всю зиму ездил и ни разу не завяз в снегу. На скользких поворотах может заносить, тормозят не очень на гололеде. По асфальту машина едет цепко, управляемо и в целом приятно.
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
Показати ще
Першу зиму їжджу, переважно по трасах з вантажем - шини відмінно тримають чистий, трохи засніжений асфальт і навіть невелику наледь. Сильна ожеледь - проблематично, є ковзання, особливо у поворотах. Співвідношення ціни і якості загалом хороше.
Це досить витривала, чіпка і комфортна, нешумна гума. Добре балансується. На гладкому снігу іде плавно і чіпко, не закопується у каші. Але під час ожеледиці треба тримати кермо краще.
Хорошая тяга на снегу, сцепление на асфальте. Иногда случается занос на скользких поворотах. Хорошо носятся и справляются с нагрузками. Медленно стираются и не боятся ям.
Всю зиму ездил и ни разу не завяз в снегу. На скользких поворотах может заносить, тормозят не очень на гололеде. По асфальту машина едет цепко, управляемо и в целом приятно.
Недорога і практична гума: вантажність в нормі, носиться досить довго, на неглибокому снігу і каші гребе непогано. Шумить як всі шини цього типу. Мінусів поки не знайшов. Зараз другий сезон в експлуатації.
Приємно здивований: мороз, каша, сніг - усе норм. На трасі шумніші за літні. Для комерції те, що треба, і ціна хороша.
Дешево взяв для буса. З вантажем тримають супер, по снігу не буксує. На льоду і в сильній каші треба акуратно. Асфальт сухий і мокрий без проблем.
Гарно балансувалися, не трясуть. Сніг гребуть. Трішки тверді на сильному морозі, але зчеплення і кермування нормальне.
Хоть и недорогая модель, но на мокрых и снежных дорогах дает уверенность. Вожу авто недавно, и сцепление и контакт с рулем для меня важно. Рекомендую
После сезона использования всем рекомендую: хорошо гребет и снег, и кашу, не скользит на льду. Хорошая износостойкость. Минусов не обнаружено.
Зимою весь час з вантажем - проблем не було. Тільки різкі маневри на мокрому не люблять.На глибокому снігу і ожеледиці не їздив, по легкій наледі їде впевнено.
С декабря езжу на фургоне по всей стране, приходилось проезжать и снегопад, и кашу, и лед, и дождь - шины выгребают в любых условиях. Хорошо ведут себя в поворотах даже с грузом.
Невисока ціна і цікавий опис підкупили, взяв ці шини, на них чудово почуваюся. Мікроавтобус ганяю по справах у будь-яку погоду. Не пливе і не буксує на них на воді і каші, по ожеледиці поки не їздив
На безсніжних дорогах поки опробували ці покришки - ніяких пригод не було. Сухий асфальт - хороша чіпкість і керованість, мокрий - добре по прямій, але є певні проблеми з керованістю у поворотах. Шум також присутній
Новый для меня бренд, брал по цене и картинке - оказалось все отлично, особенно для езды по трассам и частично грунтовке с грузом. По шуму сильных претензий нет, вполне комфортная резина
Первый месяц на этой резина прошел успешно. Боковина и каркас усиленные, блоки протектора крупные, подходят для каши. Пока катал в основном на асфальте, не сильно шумят, хорошо слушают руль и быстро останавливают.
В основном хорошие впечатления после сезона использования: неплохая цепкость на сухом и мокром асфальте, снегу, быстрая и точная реакция на руль, быстрое торможение. Все это в любую погоду, кроме гололеда - на нем справляется слабовато. Шум минимальный
З дешевих шин ці дуже пристойні. Суттєвих недоліків я не знайшов, дрібні є: шум на асфальті, зчеплення і керованість на ожеледиці слабіше від преміальних, у каші можуть буксувати. Плюсів більше, серед них - класна чіпкість навіть у дощ і снігопад, ціна.
Шины прочные и долговечные - у меня на машине пробег уже больше 20000 км и покрышки менять пока не собираюсь, к зиме опять в них обуюсь. Шум есть, но вполне приемлемый, на льду держат, если не гонять.
До цього товару поки що немає питань
Сертифікат
Офіційний представник Petlas
funtoma vanfun winter 225/65 r16c 112/110r
Funtoma VanFun Winter 225/65 R16C 112/110R
3 901 3 705
Потрібна допомога?Потрібна допомога?Потрібна допомога?
Потрібна допомога?
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення