Рекомендуємо
Купити шини Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T
Купити гуму Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T
Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T, ціна
Автошини Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T
Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T
Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T

Шини Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T

Артикул
622-229949
  • Тип автомобіля: легковий
  • Сезон: літня
34
GUMA.UA - офіційний представник групи Petlas Офіційний представник Petlas
Економія палива C C
Зчеплення на мокрій поверхні C C
Рівень шуму 68 dB 68 dB
В наявності
  Туреччина
2026
Ширина:
175
Профіль:
70
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Індекс навантаження:
82 - до 475 кг
Індекс швидкості:
T - до 190 км/год
Працюємо з перевізниками
  • Нова Пошта
  • Делівері
Термін доставки 1-3 дні

Детальну інформацію про умови доставки дивіться на сторінці Доставка та оплата

Гарантія
Оплата
  • Картою онлайн
  • Покупка частинами від Монобанку
  • Сплачуйте частинами від ПУМБ
  • Розстрочка від ПриватБанку
  • Післяплатою при отриманні
  • Безготівково з ПДВ і без ПДВ
  • Готівкою на складі
Зверніть увагу
При покупці менше 4-х одиниць товару вартість може бути вище зазначеної. Бувають випадки, коли у нас немає можливості продати менше 4-х одиниць товару. У випадку якщо на складі, у потрібному місті, товару зараз немає - до його вартості додається вартість доставки.
Завод-виробник на свій розсуд може вносити зміни у товар, які не погіршують його властивостей.
Характеристики
Артикул
622-229949
Статус
В наявності
Сезон
Країна виробництва
  Туреччина
Рік виробництва
2026
Маркування ЄС
Економія палива C C
Зчеплення на мокрій поверхні C C
Рівень шуму 68 dB 68 dB
Діаметр
Ширина
175
Профіль
70
Тип Т/З
Виробник
Модель
Індекс швидкості
T - до 190 км/год
Індекс навантаження
82 - до 475 кг
Funtoma Roadfun
Funtoma Roadfun
175/70 R13 82T
CC
CC
68 dB68 dB
ABC
Детальніше про маркування шин ЄС
Відгуки 34
Написати відгук
Рейтинг
4,5star
На сухому асфальті
4.7
На мокрому асфальті
4.2
Шумність
4.0
Ціна/Якість
4.5
Л
Лоздан Павел Евгеньевич
Рекомендує
08 травня 2026
Чери амулет
Стаж 17 років
Не плохие
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
На сухому асфальті:
На мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Ф
Федоренко Олександр Борисович
Рекомендує
17 квітня 2026
Поло седан
Стаж 20 років
Все чудово
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
На сухому асфальті:
На мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
З
Зааоротний Ігор Миколайович
Рекомендує
25 вересня 2025
Шкода
Стаж 4 роки
Гума хороша потрасі нечути шуму
Недоліки: Немае
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
На сухому асфальті:
На мокрому асфальті:
Шумність:
Ціна/Якість:
Ю
Юрий
17 квітня 2025
Мне резина понравилась, особенно хорошая цепкость и управление на сухой дороге, неплохо на мокрой. В колее нормально себя ведет. Недорогая, стирается медленно.
Відповісти
Відгук корисний? + 0
Рейтинг
5,0 star
Показати ще
Не плохие
Все чудово
Гума хороша потрасі нечути шуму
Мне резина понравилась, особенно хорошая цепкость и управление на сухой дороге, неплохо на мокрой. В колее нормально себя ведет. Недорогая, стирается медленно.
Хороша чіпкість, курсова стійкість і відмінний розгін. На сухій дорозі добре гальмують, на вологій довше зупиняються. Комфортна гума. Дуже рекомендую!
Хорошее соотношение цена-качество: не особо спортивная резина, но хорошо управляется даже на скорости, не плавает в поворотах, имеет крепкий каркас и боковину.
Резина доступная по цене, крепкая и долговечная. Не самая лучшая по скорости, но в своей ценовой категории справляется хорошо, держит курсовую устойчивость на скорости по прямой, неплохо показала себя на поворотах.
Отличная резина для теплого периода, начиная с 0 градусов до +30 - даже в межсезонье езжу уверенно, ч хорошей цепкостью и управляемостью. Неплохой комфорт, низкая цена.
Я шукав бюджетний варіант. До цього їздив і на преміальних шинах типу Мішлен, по зчепленню особливої різниці не відчуваю, хіба ці не такі зручні і тихі.
За керованістю і комфортом шини середні. Але дуже практичні на поганих дорогах. Ями проходять м'яко. Гальмування коротке. Зношуютьмя повільно - після сезону інтенсивної їзди ігума у хорошому стані.
Хорошая резина, по цепкости и реакции на руль отлично! Износ неплохой, компаунд стирается равномерно. Минус один - шум.
Шини дуже гарної якості як для своєї ціни. Після пробігу у 1000 км добре обкатались, стали менш шумні на трасі, хоча спочатку помітно шуміли. В іншому ціна/якість оптимальні. Зчеплення і гальмування чудові
Недорогі і відміннні за якістю шини! Рекомендую для спокійного та інтенсивного використання по місту і трасах. Дорогу тримають добре, швидко гальмують і добре керуються
Хорошие скоростные и сцепные качества как для недорогих покрышек. Средний шум и неплохой комфорт, ямки и неровности хорошо проходят, износ длительный.
Використовую ці шини з початку сезону. Вони керовані та чіпкі, дорогу тримають добре у тому числі у дощ. З мінусів єдиний - шум.
Когда поставил месяц назад, боковина показалась мягкой. Но при дальнейшей эксплуатации это не ощущается: стойкость и управление без проблем, хорошая цепкость и торможение. Шум минимальный
Хороша гума на літо: балансується добре, не боїться колійності, добре тримає, зокрема на швидкості у мокру погоду. Керованість мені подобається, хоча і не спортивного класу. Але за своєю ціною показує дуже хороші результати.
Очень доволен производительностью и комфортом! Держит асфальт как сухой, так и мокрый, превосходно. Очень чуткая на крутых поворотах на мокром асфальте, что особенно меня меня порадовало (езжу обычно на 70-80км/ч). Из минусов- стирается протектор достаточно быстро.
Достаточно агрессивный рисунок, поэтому хорошая проходимость на грязи и небольшом бездорожье. На асфальте жестковато идут, слышен шум, других минусов нет.
Дуже хороша гума у дешевому сегменті: ніяких зайвих вібрацій чи шуму, зчеплення хороше, керується легко, у повороти чітко входить. Стирається не дуже швидко.
Придбав недавно,але відчув позитив.Малошумні,поглинають нерівності,вміру м'які.Шини рекомендую.
Хорошая простая резина, сложно как то прикопаться к шинам за такую цену. На дороге ведут себя адекватно, вполне нормально. Конечно на них не погоняешь, надо понимать, что это для умеренной езды.
Очень понравились покрышки: они прочные и безопасные. По латкам и стыкам мягко едут, глотают, не дают толчки, при попадании в ямки пока не было повреждений, хотя в моем районе плохие дороги. Сцепление, управляемость - замечаний нет.
Водоотталкивающие свойства протектора на лучшем уровне. На сухой дорогое очень хорошее сцепление, повороты и торможение плавные. Износ неплохой, даже на больших расстояних протектор показывает низкий износ. Жесткие достаточно, чтобы справиться с нашей аномальной жарой.
Надійні, комфортні та чіпкі шини. Середня керованість, але для маловідомих недорогих покришок це дуже хороший результат. У глибокі ями я не заїжджав, але по маленьких нерівностях колеса проїжджають спокійно. Шум середній, трохи чути. В іншому - добре
Первый сезон стоят эти шины, и могу похвалить их стойкость к аквапланированию: как приклеенные едут на сухой и мокрой дороге, спокойно проезжаю лужи даже на скорости. Очень надежно, в меру мягкая резина. Пока непонятно насчет износа, но после нескольких попаданий в ямы прочностью резины я довольна.
На этих покрышках я езжу с апреля. Мокрая дорога - шикарное сцепление, на сухой еще лучше, торможение мокрое чуть хуже, но в пределах нормы. Управляемость уступает дорогим брендам, особенно на мокром асфальте, но для бюджетной резины очень хорошо. Комфорт и шум в норме, прочность пока не подводит.
Я поставив цей комплект на початку сезону, і поки що з мінусів тільки шум можу назвати. Керованість комфортна і чітка, зчеплення надійне на сухій і мокрій дорозі, води гума не боїться взагалі. Знос оціню пізніше. За свою ціну рекомендую.
Шины очень динамичные, быстро останавливают, неплохо управляются, даже на мокрой дороге. Шум присутствует, больше никаких недостатков не нашел. За свои деньги я очень доволен этими покрышками, по износу еще рано оценивать.
Хорошее сцепление и торможение. В сравнении с более ранними шинами этого же производителя сцепление и управляемость на мокром асфальте улучшилась, и управляемость в целом стала лучше. Шумят сильнее, чем более дорогие бренды, но для своей ценовой категории вполне приемлемо.
Я поставила ці шини на початку сезону. Купила через низьку ціну, але залишилася задоволена. Дуже сподобалася особливо керованість та впевнена поведінка при гальмуванні. Непоганий комфорт, несильний шум і загалом приємний хід на будь-якій швидкості.
Езжу совсем мало на этих шинах, но могу сказать, что по производительности они с каждой моделью становятся все лучше и увереннее. Меня устраивает сцепление и поведение на мокрых дорогах, а также шумность. Рекомендую!
Хорошие , прочные шины , устойчиво держат дорогу
Вибором задоволений, відбалансувалася без проблем (+ дали гарантію на балансування та заводський брак), не шумна та добре тримає дорогу.
До цього товару поки що немає питань
Сертифікат
Офіційний представник Petlas
funtoma roadfun 175/70 r13 82t
Funtoma Roadfun 175/70 R13 82T
2 016 1 915
Потрібна допомога?Потрібна допомога?Потрібна допомога?
Потрібна допомога?
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення