Високопродуктивна і комфортна новинка Michelin Alpin 7 - гарантія вашого задоволення від зимового водіння

30 травня 2024 р.

Довгоочікувана новинка французького бренду - Michelin Alpin 7, була створена для високопродуктивної експлуатації на легкових автомобілях у зимовий період. Шини гарантують високий рівень безпеки навіть у морозні дні та на засніжених дорогах. Вони адаптовані до електричних і гібридних автомобілів, чим повністю відповідають вимогам сучасних водіїв. Важливі переваги цієї моделі - висока ефективність гальмування та розгону на снігу, хороша керованість на засніжених і мокрих зимових дорогах, відмінні гальмівні властивості  і зчеплення на засніжених дорогах. Тривалий період експлуатації і  менше споживання енергії - важливі виклики для відомого шиновиробника, з яким він відмінно справляється.

Michelin Alpin 7: головні переваги і особливості

Безпека на засніжених та мокрих зимових дорогах - одна з важливих переваг Michelin Alpin 7. Нова схема спрямованості малюнка протектора передбачає ще більшу кількість ламелей порівняно з попередніми моделями. Це дає кращу керованість на засніжених дорогах і швидше та ефективніше відведення води. Будучи сертифікованою і відміченою маркуванням 3PMSF, ця шина схвалена для їзди по снігу, забезпечуючи безпеку і продуктивність навіть у складних умовах.

Краща стійкість і керованість на снігу - ще одна важлива особливість Michelin Alpin 7, за якою вона перевершує попереднє покоління зимових шин бренду. Завдяки використанню оптимізованої гуми з більшою кількістю канавок та спеціальних речовин у складі суміші компаунду покращується контроль над кермом під час руху по снігу.

Michelin Alpin 7 - інноваційна розробка для тривалої експлуатації 

Сьома версія зимової лінійки Alpin була розроблена прицільно для забезпечення довговічності за інтенсивної їзди взимку, зокрема в умовах негативних температур. Використовуючи багатошаровий компаунд, розробники створили і реалізували ідею оновлення канавок по мірі зносу верхніх шарів гуми. Це забезпечує не лише тривалий термін служби шини, але й збереження основних ходових якостей і безпеки до кінця експлуатації.

Підвищуючи енергоефективність водіння, розробники Alpin 7 досягли значно меншого опору коченню. Будучи на 9% нижчим, ніж у попередників модифікацій, цей показник дозволяє суттєво заощаджувати паливо.

Коментарі
До цієї статті поки що немає коментарів
Додати коментар
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення