Експерти незалежного центру TÜV SÜD провели тест нових шин Нокіан

14 травня 2024 р.

Фінські шинники регулярно поповнюють свої каталоги новинками, які доводять свою ефективність не тільки на власних випробувальних полігонах компанії, але і на незалежних випробуваннях. Так, фахівці TÜV SÜD провели ряд тестів, які показали високу ефективність і відмінні експлуатаційні характеристики нових покришок Nokian Tyres. Для випробувань гума була обрана випадково і придбана на споживчому ринку. Тестові заїзди проходили в кінці зими і початку весни 2024 року. Використовувалися моделі в розмірах R17 і ZR18.

Думка спеціалістів

Новинки компанії Nokian Tyres були розроблені спеціально для європейського ринку, з урахуванням місцевих дорожніх і погодних особливостей. Це означає, що покришки, які пройшли незалежне тестування, стануть відмінним придбанням і для українських доріг. Шини Нокіан за всіма показниками перевершили конкуруючі моделі автогуми, що і зафіксували фахівці TÜV SÜD.

У розпорядженні німецької експертної організації знаходиться найбільший в ЄС незалежний центр випробувань, а високий рівень компетенції дозволяє давати найбільш професійні та об'єктивні оцінки продукції шинних брендів. Крім їздових показників фахівці Центру оцінюють також технології, які використовувалися при виготовленні шин. І в цьому випадку Нокіан також показала найкращі результати.

Переможці незалежних тестів

Першим об'єктом випробувань стала літня модель шини Powerproof 1. За проведеними дослідженнями даний тип покришки виділяється надійною стійкістю на трасі, чудовим управлінням, точністю і миттєвістю реакції на керуючі команди. При розробці цієї шини інженери націлювалися на використання на автобанах. В результаті шина володіє чудовою стійкістю при високих швидкостях, має більш короткий шлях гальмування і успішно долає аквапланування.

Powerproof 1, згідно з випробуваннями TÜV SÜD, відрізняється стабільною керованістю на мокрому дорожньому полотні, забезпечує стійкість при поздовжньому і поперечному акваплануванні. Під час опадів різної інтенсивності покришки не втрачають здатності до екстреного та ефективного гальмування в будь-яких швидкісних режимах.

На сухому асфальті шина також показала краще гальмування, в порівнянні з конкуруючими брендами. В цілому, за всіма показниками на мокрому і сухому покритті модель значно випередила всіх інших суперників.

Інша літня модель Nokian Tyres, Wetproof 1, також очолила турнірну таблицю за всіма показниками, включаючи керованість і ефективність гальмування на мокрому і сухому асфальті. Експерти відзначають, що шина підійде для регіонів з низькою якістю дорожнього покриття і рясними опадами в літній період. Шини володіють передовими експлуатаційними показниками, а також відрізняються зниженим опором коченню. Економічна витрата палива робить покришки ще більш вигідним придбанням, в поєднанні з великим експлуатаційним терміном і відмінними показниками керованості в будь-яких кліматичних і дорожніх умовах.

На мокрому асфальті шини Wetproof 1 випередили суперників у керованості та ефективності гальмування на мокрому асфальті, згідно з тестами TÜV SÜD. Під час рясних опадів покришка не втрачає контакт з трасою, на відміну від інших покришок, які брали участь у випробуваннях. Модель забезпечує поздовжнє і поперечне зчеплення в різних швидкісних режимах, в незалежності від якості дорожнього покриття.

Продакт-менеджер Nokian Tyres в Центральній Європі Мартін Дражик заявила, що результати випробувань TÜV SÜD зайвий раз довели: продукція фінських шинників відрізняється передовими технічними характеристиками і відповідає найвищим світовим стандартам якості. Високий рівень безпеки, надійність і довговічність, великий робочий ресурс – все це робить шини Нокіан привабливими для широкої аудиторії споживачів.

Коментарі
До цієї статті поки що немає коментарів
Додати коментар
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення