10 цікавих літніх новинок для кросоверів

01 липня 2024 р.

Шини для кросоверів - дуже популярний сегмент, тож цілком очікувано, що він з кожним роком розширюється. Літо-2024 привнесло свої новинки у різних цінових категоріях. Варто розглянути 10 найактуальніших з них.

Найкращі пропозиції для кроссовера на літо-2024

За співвідношенням безпеки, продуктивності і комфорту їзди заслуговують на увагу такі моделі:

  • Uniroyal RainExpert 5. Бренд-виробник є фахівцем у галузі дощових шин. Відповідно головні якості цих покришок передбачають покращення характеристик в умовах їзди у дощову погоду. Шина має високу стійкість до аквапланування при прямолінійній їзді і при маневрах, вона швидко гальмує на мокрій дорозі, має високу чутливість на дії керма на дуже мокрій поверхні. Одна з переваг - комфортний рух. За цим параметром вона майже не поступається преміальним моделям. 
  • Goodyear EfficientGrip 2 SUV. Ця модель провідного американського бренду була спроектована з акцентом на більший ресурс та зниження опору коченню для економії палива. Баланс характеристик зчеплення, керованості і гальмування - її сильна сторона. Важливими також є параметри, адаптовані спеціально під особливості автомобілів класу SUV: високий центр ваги і потужний двигун. Фірмова технологія Mileage Plus передбачає повільніше стирання протектора і попереджає розтріскування гуми при перепадах температур.
  • Michelin Primacy 4+. Комфортна, м'яка і тиха преміальна шина, що відзначається миттєвим відгуком на дії керма. Важлива її характеристика - швидке гальмування. Інженери французького бренду також досягли збереження гумою своїх високих якостей протягом тривалого періоду експлуатації. З-поміж переваг моделі -  висока економічність за рахунок досконалого складу компаунду. 
  • Michelin Pilot Sport 4 SUV - кросоверна версія французького бренду для покришки, яка початково була призначена для автомобілів з потужними двигунами. Основні її особливості - впевнене керування під час швидкісного руху, скорочене гальмування навіть при зношеному протекторі, високий рівень комфорту.
  • Continental PremiumContact 7 - шина преміального класу, розроблена для кросоверів з будь-яким типом приводу. Основні її характеристики – точна керованість, коротке та ефективне гальмування за будь-яких літніх погодних умов. Також модель відрізняється комфортним рухом і збільшеним пробігом. Підходить вона зокрема і для електромобілів. 
  • Gislaved Ultra Speed 2. Ця шина від відомого шведського бренду має збалансовані характеристики для різних погодних умов. Ця літня модель має характерні якості для нестабільної погоди скандинавських країн. Важливі плюси цієї моделі - відмінні зчіпні якості на неякісному та мокрому асфальті, точна керованість на сухому та мокрому асфальті, знижений опір коченню і стійкість до зносу. 
  • Dunlop Sport BluResponse - шина, розроблена з особливою увагою до поведінки на мокрій дорозі. Маючи вдосконалений протектору та покращену гумову суміш, вона відзначається швидким гальмуванням на мокрій та сухій дорозі, попереджає аквапланування і має низький рівень шуму завдяки особливій формі бічних канавок. Також порівняно з попередніми моделями у Sport BluResponse знижено опір коченню, відповідно зменшуються витрати палива.
  • Arivo Traverso ARV H/T - літня шина, розроблена спеціально для масивних автомобілів. Увага розробників була сфокусована на безпечному та керовному русі асфальтованими дорогами, разом з тим використання на легкому бездоріжжі також допускається. Потурбувавшись про зниження опору коченню, розробники китайського бренду досягли вищої економічності автомобіля.
  • Funtoma SuvFun H/T. Ця модель турецького бренду належить до недорогих, але безпечних і продуктивних шин для кросоверів і компактних позашляховиків. За рахунок конструкції свого каркасу вона є міцною і стійкою до ударів. Покришка демонструє впевненість як на асфальті, так і на грунтових ділянках. 
  • Kapsen RS26  - доступна по ціні шина китайського виробника, призначена спеціально для масивних автомобілів. Вона передбачаэ використання переважно на асфальті. У фокусі розробників - поведінка на мокрій дорозі, а інноваційний асиметричний малюнок дозволяє зберегти зчіпні та гальмівні властивості на мокрій та сухій дорозі. За рахунок спеціальних насічок на протекторі покришка має мінімальний рівень шуму. 
Коментарі
До цієї статті поки що немає коментарів
Додати коментар
Не йдіть — купуйте
прямо зараз зі знижкою!
PEKDO
Введіть промокод під час оформлення замовлення